Koleje v Praze 3

Koleje v Praze 3

Palachova kolej

Palachova kolej

Komplex čtyř vzájemně propojených budov je situován v areálu kolejí na Jarově v Praze 3. Palachova kolej nabízí v letním období pro hotelové hosty ubytování v různých typech pokojů za příznivé ceny s možností využití posilovny. Ve všech prostorách je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. V areálu kolejí se nachází multifunkční sportovní hřiště, jehož součástí jsou hřiště na fotbal, tenis, volejbal, nohejbal, badminton a basketbal. V blízkém okolí jsou situovány parky Židovské pece a Třešňovka, které se dají využít jak k odpočinku, tak ke sportovnímu vyžití.
Pokoj
Cena (os/noc)
Jednolůžkový pokoj (buňka o 3 pokojích)
od 400,- Kč
Dvoulůžkový pokoj
od 315,- Kč
Dvoulůžkový pokoj (buňka o 3 pokojích)
od 290,- Kč
Jarov II.

Jarov II.

Budova koleje Jarov II. je situována v klidné bytové zástavbě na rozhraní Žižkova a Malešic. Jedná se o jedenáctipatrovou budovu s rekonstruovanými pokoji a posilovnou v posledním patře, odkud je krásný výhled na město. Centrum Prahy je snadno dostupné z tramvajové zastávky vzdálené pouhých 300 metrů. Kolej Jarov II. nabízí hotelové ubytování v letních měsících, a to v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích buňkového typu. V blízkosti se nachází Malešický park, park Třešňovka a Inline dráha Jarov.
Pokoj
Cena (os/noc)
Jednolůžkový pokoj s příslušenstvím (buňka o 4 pokojích)
od 320,- Kč
Dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím (buňka o 4 pokojích)
od 270,- Kč
Eislerova kolej

Eislerova kolej

Eislerova kolej nabízí stálou hotelovou kapacitu 18 pokojů a v letních měsících je většina studentských kapacit využívána pro potřeby hotelového ubytování. Zrekonstruované pokoje jsou buňkového typu, kde vždy dva pokoje mají společnou chodbu s kuchyňským koutem a sociální zařízení. Všechny pokoje jsou s balkonem. Tramvajová zastávka zajišťující přímé spojení s centrem Prahy je vzdálená 200 metrů od budovy. Kolej je součástí areálu Jarov. Kromě ubytování nabízí mnoho dalších služeb, a to od stravování, přes víceúčelové sportovní hřiště a příjemně upravený park s místy pro odpočinek nebo grilování s přáteli.
Pokoj
Cena (os/noc)
Jednolůžkový pokoj s příslušenstvím
od 320,- Kč
Dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou pro 2 pokoje
od 290,- Kč
Apartmán se 2 ložnicemi
od 360,- Kč
Jednolůžkový pokoj se sdílenou koupelnou
od 300,- Kč
Thalerova kolej

Thalerova kolej

Thalerova kolej je dvanáctipatrová budova s kapacitou 606 lůžek. Nabízí ubytování ve zrekonstruovaných pokojích buňkového typu a každý pokoj má vlastní vstup na balkon. Z pokojů se skýtá výhled do zeleně a sportovního areálu kolejí, do činžovní zástavby čtvrti Jarov a do parku Židovské pece. Z vyšších pater je výhled na celou Prahu včetně starého města. Centrum Prahy je snadno dostupné tramvajovými linkami, přičemž zastávka Strážní se nachází pouhých 200 metrů od budovy. Sportovní areál je v těsném sousedství budovy a nabízí širokou škálu sportovního vyžití.
Pokoj
Cena (os/noc)
Dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím (buňky o 2 pokojích)
od 290,- Kč
Apartmán se 2 ložnicemi
od 360,- Kč

Speciální nabídky

Parkování zdarma

Parkování na celou dobu pobytu zdarma.

10% sleva za přímou rezervaci přes webové stránky

Sleva ve výši 10% za rezervaci přes naše webové stránky včetně DPH a místních poplatků.

15% SLEVA ZA POBYT NA 3 A VÍCE NOCÍ

Zůstaňte minimálně 3 noci a získejte 15 % slevu na Vaši rezervaci z naší nejlepší cenové nabídky.  

Ostatní hotely VŠE

Ceny od
290,-  / noc
University Hotel

University Hotel

Ceny od
270,-  / noc
Koleje v Praze 3

Koleje v Praze 3

Ceny od
250,-  / noc
Ubytování v Praze 7

Ubytování v Praze 7

Ceny od
260,-  / noc
Koleje Jižní Město

Koleje Jižní Město